podle
Prof. Dr. Fröhlicha
První certifikované kurzy
o Bazální stimulaci v ČR a SR
+420 603 971 160
Po - Čt 8:00 - 15:00
8:00 - 14:00

Audit

INSTITUT Bazální stimulace podle Prof. Dr. FRÖHLICHA® poskytuje od roku 2006 odborné audity (supervize) a odborné poradenství proškoleným pracovištím.
Auditorem je PhDr. Karolína Maloň Friedlová, PhD.,Praxisbegleiter für Basale Stimulation nach Prof. Dr. Fröhlich®, Nr. 608 v EU Certifikovaný lektor a auditor konceptu Bazální stimulace s mezinárodní licencí pro země EU a Švýcarsko a Norsko.

Se zjištěnými informacemi je nakládáno s ohledem na ochranu objednavatele a nezpřístupňují se třetí straně. Audity jsou poskytovány na základě uzavřené smlouvy mezi objednatelem a poskytovatelem.

Auditor zpracovává o průběhu auditu protokol, který obdrží objednatel auditu. Auditor na základě zjištěných fakt, která musí splňovat kritéria pro péči v konceptu Bazální stimulace®, rozhodne o vydání certifikátu Pracoviště pracující s konceptem Bazální stimulace®.

Certifikát je pod garancí Mezinárodní asociace Bazální stimulace® a jeho platnost je 36 měsíců. Prodloužení certifikace je možné na základě dalšího auditu.

Před konáním auditu obdrží objednavatel auditu manuál se stanovenými kritérii pro certifikaci pracoviště (poskytovatel zdravotní péče nebo sociálních služeb). V případě auditů ve školských zařízeních je prováděna analýza a korekce implementace konceptu Bazální stimulace® do školských vzdělávacích plánů a individuálních vzdělávacích plánů.

Co vaše instituce získá

Získání prestižní certifikace od IBS
Certifikované instituce prezentujeme na mezinárodních Česko-slovenských kongresech, na kterých jsou autoři Bazální stimulace
Certifikované instituce jsou v péči IBS a mají bezplatné poradenství od Karolíny Friedlové

Pro koho je audit určený

  • Audit je určený pro instituce, které proškolily personál v kurzech Bazální stimulace a implementovaly Bazální stimulaci do péče nebo vzdělávání (speciální školy)
  • Základní podmínkou je mít proškoleno 30 % personálu v péči nebo ve vzdělávání


23
Let praxe
Máme od roku 2000
27000
Proškolených absolventů
Pojďte s námi cestou tradice, kvality a odbornosti
500
Institucí
Jsme proškolili v ČR a SR. Fakultní a univerzitní nemocnice, hospice, domovy sociálních služeb a speciální školy
310
Auditů
Které jsou podmínkou k získání certifikace instituce
8
Vědeckých kongresů
Které byly za účasti autorů Bazální stimulace a přednášejících z různých zemí EU

Reference

Patrí Vám veľká vďaka za edukáciu a supervízie pre lekárov, sestry a rodičov pacientov Novorodeneckej kliniky M. Rusnáka SZU a UNB v Koncepte Bazálnej stimulácie. Od roku 2009 využívame poznatky tohoto konceptu v každodennej starostlivosti o zdravých, ale aj kriticky chorých novorodencov. Veľký profit v ošetrovateľskej starostlivosti využitím konceptu BS sme zaznamenali aj u najzraniteľnejšej skupiny extrémne nezrelých novorodencov.

Doc. MUDr. Darina Chovancová CSc., Novorodenecká klinika M. Rusnáka SZU a UNB
Prednostka

Supervizi všechny sestry vnímají jako velice pozitivní a příjemně strávený večer. Motivuje naše oddělení v dalším využívání konceptu BS. Vaše upřímná pochvala byla za naší práci to největší ocenění.

Šárka Volšíková, Anesteziologicko-resuscitační oddělení, Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Vrchní sestra

Paní doktorko, děkuji Vám za Vaši velmi hodnotnou práci, která nesmírně nejen obohacuje kvalitu života lidí závislých na pomoci, ale obohacuje i nás, lidi pomoc poskytující. Vážím si Vás.

Bc. Jana Tořová, Domov Duha, p.o.
Vedoucí přímé péče

Fotografie z Auditu

certifikát 2.9.2022

Cena na míru

  • Podle druhu poskytované služby (zdravotní péče, sociální služby, školství) obdržíte kritéria k auditu
  • Po úspěšně proběhlém auditu obdržíte certifikát a vaše instituce bude přidaná do seznamu certifikovaných pracovišť

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti INSTITUT Bazální stimulace podle Prof. Dr. FRÖHLICHA, s. r. o..
ke zpracování mých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.

Nevíte co vybrat?

Ing. Lucie Friedl
603971160
8:00 - 15:00
team

O Institutu bazální stimulace

Jsme tady pro vás a vaše klienty, abychom jim prostřednictvím Bazální stimulace pomohli vrátit se plně do života (po úrazech, onemocněních), nebo umožnili prožít jejich život v co nejvyšší možné míře kvality. Autor Bazální stimulace Prof. Dr. Andreas Fröhlich nám povolil dát do názvu společnosti jeho jméno. Je pro nás závazkem poskytovat vám služby v co nejvyšší kvalitě a rozvíjet další výzkum v Bazální stimulaci. Od roku 2005 s námi Česká televize natočila 4 dokumentární pořady o Bazální stimulaci. Byli jsme také hosty relace Dobré ráno v České televizi a v Radiožurnal.


23 let praxe
máme od roku 2000
Více než 27000 proškolených absolventů
Pojďte s námi cestou tradice, kvality a odbornosti
15.11. 2024

IX ČESKO-SLOVENSKÝ KONGRES BAZÁLNÍ STIMULACE S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ

S přednáškami autorů Bazální stimulace Prof. Dr. Andrease Fröhlicha a Prof. Christel Bienstein

Registrujte se