VIII. česko-slovenský kongres 2019

 VIII. česko-slovenský kongres Bazální stimulace® s mezinárodní účastí

Sestřih videozáznamu z kongresu:

Fotogalerie: ZDE

Dne 17.11.2019 navštívila spoluautorka Bazální stimulace Prof. Christel Bienstein a PhDr. Karolína Maloň Friedlová, ředitelka INSTITUTu Bazální stimulace podle Prof. Dr. FRÖHLICHA, Městskou nemocnici Ostrava – Jednotku dětské intenzivní péče a provedla zde certifikaci zařízení.

 

REFERENCE:

REPORTÁŽE:

Přítomni byli autoři Bazální stimulace Prof. Christel Bienstein a Prof. Andreas Fröhlich (Německo).

Termín konání: pátek 15. 11. 2019, PODROBNÝ PROGRAM NÍŽE

Místo konání: kongres proběhl v prostorách národní kulturní památky v černouhelném dole Hlubina v Dolní oblasti Vítkovice v centru Ostravy.

Kongres byl večer zakončen koncertem skupiny BUTY a rautem, na kterém byla podávána vína Regina Coeli z vinařství Trpělka & Oulehla

 

 

 

 

 

 

 

 

Konference se konala pod záštitou:

  •  Mgr. et Mgr. Adama Vojtěcha, MHA, ministra zdravotnictví České republiky. Záštita (PDF).
  • Ing. Jiřího Horeckého, Ph.D., MBA, prezidenta Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a president European Association for Directors and Providers of Long-Term Care Services for the Elderly (E. D. E.). Záštita (PDF).
  • prof. PhDr. Mgr. Moniky Jankechové PhD., vedoucí odboru zdravotníckeho vzdelávania, Ministerstvo zdravotnictví Slovenské republiky
  • Ing. Antona Macholy, predsedy Zväzu poskytovateľov sociálnych služieb v Slovenskej republike

 

Program: ZDE


 

 

Mediální partneři:

Generální partner:

 

 

 

 

 

 

 

Partneři:

Doporučujeme přihlásit na kongres i Vašeho partnera nebo jinou osobu pro společný sdílený zážitek z této události. Kongres nabízí ojedinělé spojení odbornosti i kultury a gastronomického zážitku. Kongres bude mít ráz divadelního představení.

Doporučujeme další den (sobota) prohlídku Dolní oblasti Vítkovic. Možno objednávat na: www.dolnivitkovice.cz. Vhodné také i pro celé rodiny (Svět techniky a Malý svět techniky U6).

 

Účastníci kongresu se mohou ubytovat v Hotelu Veronika, který se nachází nejblíže místu konání kongresu http://www.hotelveronika.cz/. Pro účastníky kongresu jsme vyjednali ubytování s 15% slevou.

Upoutávka na kongres ZDE

Kontakty

INSTITUT Bazální stimulace podle Prof. Dr. FRÖHLICHA, s. r. o.
J. Opletala 680
738 02 Frýdek-Místek

IČ: 25889966
DIČ: CZ25889966

Zavolejte nám +420 603 971 160 Naše kurzy